Ooops!
  • Корови
  • Свині
  • Собаки
  • Коти

Амоксикел 15%

Розчин для ін'єкцій

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину: амоксициліну тригідрат — 150 мг.

Показання до застосування

Лікування тварин при захворюваннях травного каналу, органів дихання й сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, а також для попередження післяопераційних інфекцій, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Фармакологічні властивості

Амоксицилін належить до групи ?-лактамних антибіотиків. Він блокує синтез клітинних стінок бактерій, гальмує ферменти транспептидази й карбоксипептидази, викликаючи цим порушення осмотичного балансу, що призводить до загибелі мікроорганізмів на стадії розвитку. Антибактеріальна дія препарату ефективніша в період інтенсивного розмноження бактерій. Препарат активний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій: Streptococcus sрр., StарhуІососсus sрр., Васіllus anthracis, Согynebacterium sрр., Сlostridium sрр., Наemophilus sрр, Раstеurеllаsрр., Salmоnеllа sрр., Моrахеllа sрр., Esсhеrіchіа соІі, Еrysipelothrix rhusіораthіае, Fusіfоrmіs sрр., Воrdеtеllа sрр. та інші.

Після внутрішньом’язового введення амоксицилін добре всмоктується, досягаючи максимальної концентрації в сироватці крові через 2 год. та підтримуючи таку концентрацію протягом 18 год.

Дозування

Внутрішньом’язово: велика рогата худоба та свині — 0,5-1 мл препарату (7,5–15 мг амоксициліну) на 10–15 кг маси тіла один раз на добу;

підшкірно або внутрішньом’язово: собаки та коти — 0,25–0,5 мл препарату (3,75–7,5 мг амоксициліну) на 5 кг маси тіла один раз на добу.

Курс лікування

Для великої рогатої худоби, собак та котів становить 3–5 діб, для свиней — 3 доби.

Період виведення

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 20 діб після останнього застосування препарату.

Протипоказання

Не застосовувати дрібним травоїдним тваринам, а також тваринам, чутливим до амоксициліну. Не застосовувати лактуючим коровам, молоко яких використовується в харчуванні людей.

Особливі застереження при використанні

Перед використанням ретельно струшують флакон з препаратом. Не вводити внутрішньовенно. Препарат дозволено використовувати вагітним та лактуючим тваринам.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

Не застосовувати одночасно з хлорамфеніколом, тетрациклінами та сульфаніламідами. Існує синергізм між клавулановою кислотою та амоксициліном.

Упаковка

Скляні флакони 100, 250 мл.