Ooops!
  • Корови

Драйклоксакел

Суспензія для інтрацистернального застосування.

Склад

1 шприц-туба (9 г) містить діючу речовину: клоксациліну бензатинову сіль — 1000 мг. Допоміжні речовини: бутил гідрокситолуен, алюмінію моностеарат, парафін рідкий.

Показання до застосування

Лікування корів в сухостійний період хворих на субклінічні форми маститів та для профілактики можливих інфекцій в період сухостою.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QJ51 — антибактеріальні ветеринарні препарати для інтрацистернального застосування. QJ51CF02 Клоксацилін. Клоксацилін — напівсинтетичний антибіотик пеніцилінового ряду, активний щодо грамнегативних, так і грампозитивних мікроорганізмів: Staphylococcus spp. (включаючи штами, стійкі до пеніциліну), Streptococcus agalactiae, Streptococcus dysgalactiae, Streptococcus uberis, Coiynebacterium pyogenes, Neisseria spp., Pseudomonas aeruginosa. Препарат діє бактерицидно, перешкоджаючи синтезу зовнішньої оболонки клітинної мембрани мікроорганізму.

Дозування

Після останнього здоювання вміст однієї шприц-туби ввести в кожну чверть молочної залози. Перед застосуванням препарату вим’я миють і дезінфікують

Період виведення

Молоко: для споживання в їжу людям можна використовувати через 96 годин після отелу. Якщо отел відбувся раніше, ніж за 42 доби після введення препарату, то молоко потрібно вживати в їжу у будь якому випадку через 42 доби та 96 годин після лікування. М’ясо: забороняється забій тварин на м’ясо під час лікування. Споживання м’яса в їжу дозволяється через 28 діб після останнього введення препарату.

Протипоказання

Не застосовувати для лактуючих корів. Препарат не застосовується пізніше, ніж за 42 доби до отелу. Не застосовувати тваринам, у яких гіперчутливість до діючої речовини.

Використання під час вагітності, лактації

Не застосовувати для лікування лактуючих корів

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу

Пеніциліни та цефалоспорини можуть спричиняти гіперчутливість (алергію) після контакту з препаратами. Гіперчутливість до пеніцилінів може призводити до виникнення перехресних реакцій з цефалоспоринами та навпаки. Алергічні реакції на ці речовини можуть бути серйозними. Застосовуйте препарат з обережністю. Якщо відбувся контакт з препаратом і у вас з’явились симптоми алергії (почервоніння шкіри) зверніться за консультацією до лікаря. Свербіж обличчя, очей чи губ, важке дихання є більш серйозними симптомами і потребують негайної медичної допомоги. Після роботи з препаратом необхідно мити руки.

Термін придатності

36 місяців. Сухе, темне, недоступне для дітей місце пpи температурі від 5°С 25°С

Упаковка

Поліетиленові шприц-туби місткістю 9 г. Вторинна упаковка — картонні коробки, що містять 20 шприц-туб.