Ooops!
  • Коні
  • Корови
  • Свині
  • Вівці
  • Кози
  • Собаки
  • Коти

Комбікел 40

Розчин для ін`єкцій

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини: бензил пеніциліну прокаїн — 200 000 МО, дигідрострептоміцину сульфат — 200 мг.

Показання до застосування

Лікування тварин, хворих на отит, перитоніт, мастит, менінгіт, лептоспіроз, актиномікоз, бешиху, актинобацильоз, поліартрит, септицемію, а також при захворюваннях органів дихання (бронхопневмонія, риніт, ларингіт, пастерельоз) та сечостатевої системи (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Фармакологічні властивості

Бензилпеніциліну прокаїн — антибіотик ?-лактамного ряду, який має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Diplococcuc spp., Corynebacterium spp., Actinomyces pyogenes, Erysipelothrixrhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Clostridium spp., Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Neisseria spp. та інші.

Дигідрострептоміцину сульфат — аміноглікозидний антибіотик, який бактерицидно діє на грамнегативні та грампозитині мікроорганізми: Escherichia coli, Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Actinobacillus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes, Leptospira spp., Mycoplasma spp.

Дозування

Внутрішньом’язово або підшкірно (малим тваринам) у дозі: Дорослі коні, велика рогата худоба: 10 мл препарату на 200 кг маси тіла тварини один раз на добу; Свині, вівці, кози: 2,5 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини один раз на добу; Собаки, коти: 0,5 мл препарату на 5 кг маси тіла тварини один раз на добу. Курс лікування становить: 3 доби

Період виведення (каренції)

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 30 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пеніцилінів та дигідрострептоміцину.

Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок. Не застосовувати внутрішньовенно.

Взаємодія з іншими засобами

Бензилпеніцилін може застосовуватись з сульфамідами й ефірами саліцилової кислоти. Не застосовувати одночасно з тетрациклінами або іншими аміноглікозидами.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі 2–8 °С.

Упаковка

Скляні флакони по 100 та 250 мл.