Ooops!
  • Коні
  • Корови
  • Свині
  • Вівці
  • Кози
  • Собаки
  • Коти
  • Індики
  • Гусі
  • Кури

Оліговіт

Емульсія для інєкцій

Склад

1 мл розчину містить діючі речовини:

Вітаміну А 50 000 MО,

Вітамін D3 25 000 MО,

Тіаміну гідрохлорид 10,0 мг,

Рибофлавін 0,056 мг,

Нікотинамід 5,0 мг,

Піридоксину гідрохлорид 1,0 мг,

Вітамін В12 0,01 мг,

Вітамін Е 4,0 мг,

Декспантенол 2,0 мг,

Мезо-інозитол 2,0 мг,

DL-метіонін 5,0 мг,

Холіну цитрат 5,0 мг,

Магнію гіпофосфіт гексагідрат 1,0 мг,

Кобальту хлорид гексагідрат 0,02 мг,

Міді сульфат пентагідрат 0,1 мг,

Цинку сульфат гептагідрат 0,1 мг,

Марганцю сульфат моногідрат 0,1 мг.

Показання до застосування

Лікування і профілактики Аі D-гіповітамінозів, остеодистрофії тварин, післяродової гіпокальціємії високопродуктивних корів, профілактика, окремих гіповітамінозів групи В у птиці, стимуляція росту молодняку і статевої функції маточного поголів’я, в якості патогенетичної терапії за респіраторних і шлунково-кишкових хвороб різної етіології, затримання плаценти, метриту, кістково-суглобової патології.

Фармакологічні властивості

ATC—vet класифікаційний код: QA11JBЕ Вітаміни і мінерали. Препарат має сукупні фармакологічні властивості окремих компонентів, які сприяють нормалізації у ссавців Аі D-вітамінного обміну, а у птиці, окрім того, обміну токоферолу та вітамінів групи В, позитивно впливає на ріст і розвиток тварин, несучість птиці. Вітамін А стимулює ріст і неспецифічну резистентність організму, диференціацію епітеліальних клітин слизових оболонок дихальних і сечових шляхів та шлунково-кишкового тракту, забезпечує оптимальне функціонування органу зору, розвиток плода. Вітамін D регулює фосфорно-кальцієвий обмін, стимулює абсорбцію обох макроелементів у кишечнику та реабсорбдію їх у ниркових канальцях, синтезу органінного матриксу кісткової тканини та його дозрівання. Вітамін Е запобігає окисненню ненасичених жирних кислот, неплідності самок і самці, забезпечує структурно-функціональну стабільність мембран клітин, попережає енцефаломаляцію, ексудативний діатез та м’язову дистрофію у птиці, білом’язову хворобу і міопатію — у ягнят. Вітаміни групи Е в якості коензимів вводятъ до складу різних ферментів, які беруть участь у обміні вуглеводів, ліпідів, білків, амінокислот, процесах тканинного дихання, функціонування центральної нервової системи та органа зору.

Дозування

Препарат застосовують шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції 1 раз на тиждень для лікування і 1 раз на місяць профілактично у дозах: ВРХ, коні, свині, вівці, кози 0,5 мл на 10 кг маси тіла або 5 мл на 100 кг маси тіла; Телята, лошата, поросята, ягнята 1 мл на 10 кг маси тіла; Свиноматки (поросні, лактуючі) 10 мл на 10 кг маси тіла; Собаки, коти 0,5 мл на 5 кг маси. Свійська птиця, голуби 0,1 мл на 1 птицю або 1 мл на 10 л води.

Протипоказання

Гіпервітамінози А / D.

Термін придатності

2 роки. Сухе, темне місце при температурі від 2 до 8?С.

Упаковка

Скляні флакони по 100 та 250 мл.