Ooops!
  • Корови

ЦЕФА-СЕК

Опис:

Масляниста суспензія від білого до жовтуватого кольору.

Склад

1 шприц-туба (10 мл) містить діючі речовини:

цефалексину моногідрат - 200 мг;

неоміцину сульфат - 340 мг;

клоксациліну бензатин - 500 мг;

вітамін А - 10 000 МО.

Допоміжні речовини: хлорбутанол, алюмінію стеарат, білий вазелін (парафін), арахісова олія.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QJ51 – антибактерійні ветеринарні препарати для інтрацистернального застосування.

ЦЕФА-СЕК – комбінований протимікробний препарат, має пролонговану антимікробну та регенеруючу дію. Препарат ефективний проти широкого спектру грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, завдяки дії трьох антибіотиків: цефалексину моногідрату, неоміцину сульфату, клоксациліну бензатину.

Цефалексин - антибіотик широкого спектру дії, який належить до групи цефалоспоринів. Він перешкоджає синтезу пептидоглікану клітинної стінки бактерії, пригнічуючи фермент транспептидазу і викликаючи порушення осмотичного балансу та загибель клітини. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (Escherichia coli, Proteus spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp.).

Неоміцин – аміноглікозидний антибіотик, характеризується широким спектром дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми, у тому числі Staphylococcus spp., Streptococcus spp., E. coli. Неоміцин зв’язується з 30S субодиницею бактеріальних рибосом і гальмує синтез білка, а в більших концентраціях порушує цілісність стінки бактеріальної клітини, спричиняючи, таким чином, бактерицидну дію.

Клоксацилін – напівсинтетичний антибіотик пеніцилінового ряду, активний щодо грам негативних, так і грампозитивних мікроорганізмів: Staphylococcus spp. (включаючи штами, стійкі до пеніциліну), Streptococcus agalactiae, Streptococcus dysgalactiae, Streptococcus uberis, Corynebacterium pyogenes, Neisseria spp., Pseudomonas aeruginosa.

Препарат діє бактерицидно, перешкоджаючи синтезу зовнішньої оболонки клітинної мембрани мікроорганізму.

Вітамін А сприяє відновленню та захисту епітелію, зменшує наслідки інфекційного процесу і сприяє збереженню цілісності тканин

Застосування

Лікування корів в сухостійний період хворих на субклінічні форми маститів та для профілактики можливих інфекцій в період сухостою.

Дозування

Після останнього здоювання вміст однієї шприц-туби вводять в кожну чверть молочної залози, яку попередньо видоюють і дезінфікують.

Шприц –туба оснащена спеціальною системою DUO-CAP, що дозволяє вводити препарат глибоко в канал дійки або неглибоко, в зону сфінктера дійки. Для неглибокого введення перед використанням у шприца-туби відкривають верхню кришечку, щоб звільнити наконечник на 3-4 мл. Для більш глибокого введення знімають захисну кришку, так щоб звільнити наконечник шприца по всій довжині для введення. Після введення препарату чверть молочної залози масажують для рівномірного його розподілу його по всій цистерні.

Протипоказання

Препарат не можна застосовувати в період лактації, і для тварин, у яких є підвищена чутливість до компонентів препарату

Застереження

Забороняється забій тварин на м`ясо під час лікування. Споживання м`яса в їжу людям дозволяється через 21 добу після останнього введення препарату.

Споживання молока в їжу людям дозволено через 45 діб після останнього застосування препарату.

Форма випуску

Полімерні шприц-туби по 10 мл, упаковані в картонну коробку по 24 штуки або в пластиковий контейнер по 48 штук.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15 °С до 30°С.

Термін придатності

3 роки.