Kela

KELA

Компанія заснована в 1941 р., є відомою фармацевтичною компанією, що експортує свою продукцію до країн всього світу. За останні десятиліття KELA створила міцну репутацію за рахунок високої якості медичного обслуговування та фармацевтичної продукції для тварин. Компанія має широкий асортимент продукції, який складають більше ніж 200 продуктів. Для розробки нових продуктів KELA має відмінну команду висококваліфікованих спеціалістів, які гарантують чудову якість продукції. Компанія тісно співпрацює з рядом європейських інститутів та кафедрою ветеринарії Гентського університету.

Centrovet

Centrovet

Компанія заснована в 1979 р., знаходиться в Сантьяго, Чилі. З моменту заснування й до сьогодні компанія зосереджена на залученні та впровадженні інноваційних рішень у сфері збереження здоров’я тварин. Персонал компанії налічує 268 чоловік, 62 з яких є спеціалістами в таких сферах, як: фармацевтика, хімія, біологія, біохімія, мікробіологія, ветеринарія та інженерія. Centrovet є найбільшою ветеринарною компанією Чилі, в асортименті якої налічується 152 зареєстрованих фармацевтичних препарати.

AgrovetMarket

AgrovetMarket

Компанія заснована в 1994 р. та знаходиться в місті Ліма, Перу. З часу заснування підприємство спеціалізується на розробці та експорті ветеринарних препаратів. Високий творчий та технічний розвиток, постійна техніко-комерційна підтримка й орієнтування на задоволення потреб споживачів — це основні правила роботи компанії. Сьогодні AgrovetMarket являється однією з провідних фармацевтичних компаній та головним експортером ветеринарних препаратів у Перу.

BASF

BASF

У 2020 році BASF святкує 155 р. від дня свого заснування. 1865–1901 рр. Епоха барвників. Робітники управляють фільтрпресами вручну, намагаючись максимально висушити барвник індиго на кінцевому етапі виробничого процесу (1921 р.). 1902–1924 рр. Епоха добрив. Робітниці проводять експерименти над рослинами у горщиках на науково-дослідній станції Лімбургерхоф (близько 1925 р.), що дає інформацію про вплив добрив на ріст рослин. 1925–1944 рр. Нові синтези в умовах високого тиску. У 1935 році на виробничій дільниці в Людвігсхафені компанією BASF вперше встановлюється реактор високого тиску. 1945–1964 рр. Від нових ініціатив до епохи пластмас. Починаючи з 1960-х рр. було відкрито багато нових сфер застосування пластмас. 1965–1989 рр. Перетворення на транснаціональну компанію. Прикладом є виробництво барвників BASF у Бразилії (1970 р.). 1990–2020 рр. Сталий старт у нове тисячоліття. Співробітники BASF працюють у науково-дослідницькій сфері приблизно в 70 осередках по всьому світу, включаючи виробництво в США (2014 р.).